Nadpis akce a novinky Nadpis

Farma Jeep

Farma Jeep

Farma Jeep je nová atrakce v horní části areálu! Je určena pro dítě a dospělou osobu, ale nemusíte mít strach, řidičský průkaz nekontrolujeme! Je to super zážitek! A navíc v červnu, ve všední dny 2 jízdy Farma Jeepem za cenu jedné.
 

Skřítek Grátiska

Na každém z osmi partnerských míst, včetně našeho Farmaparku Soběhrdy na vás čeká skřítek Grátiska a má pro vás překvapení! Když si na jakémkoliv z těchto míst koupíte dospělou a dětskou vstupenku získáte k ní na pokladně kartičku skřítka Grátisky. Při návštěvě dalšího místa, které je zapojené do projektu, dostanete k jedné dospělé a jedné dětské vstupence jednu vstupenku pro dalšího dospěláka zdarma. A k tomu razítko do kartičky, že už jste tuto možnost na daném místě využili. Za ušetřené peníze si můžete koupit třeba zmrzku. Tak co na to říkáte?
 
Dárková vstupenka

Dárková vstupenka

Již nyní můžete nakupovat dárkové vouchery a dárkové balíčky do Farmaparku Soběhrdy! Neváhejte a obraťte se na nás! Rádi vás obsloužíme!
 

PRAVIDLA

V celém areálu platí zákaz krmení zvířat bez dohledu ošetřovatele. Dále je z veterinárních důvodů zakázáno vodit psy a jiné domácí mazlíčky. Také platí zákaz vstupu na travnaté plochy před výběhy (hrozí nebezpečí úrazu elektrickými ohradníky).
 
Program akcí


Horké novinky, akce, tipy a soutěže sledujte na Facebooku Farmaparku.
www.facebook.com/farmaparksobehrdy
 

 

Farmapark Soběhrdy, 256 01 Soběhrdy. Tel: 777 920 000, email: obchod@hscz.info. www.farmapark.eu