Prázdninová EXOTIKA ve FARMAPARKU Soběhrdy

Prázdninová exotická show je tady! Indický slon Bamboo a lachtaní duo! Obojí pro vás máme připraveno o letních prázdninách od pondělí do neděle od 10 do 19 hodin ve FARMAPARKU Soběhrdy!

Cena vstupného na jednotlivá vystoupení není zahrnuta v ceně vstupenek do Farmaparku. Jednotlivé vstupenky zakoupíte za cenu 60 Kč také u vstupních pokladen či přímo cca 1 hod. před vystoupeních v areálu u stánku s občerstvením (buřtárna, palačinkárna), které se nachází v bezprostřední blízkosti show.

Vážení návštěvníci, v případě, že se rozhodnete koupat s lachtany, přibalte si pod neopren plavkové prádlo, které si poté svlečete a nebude vám nic bránit v dalším procházení našeho Farmaparku v suchu! Pokud máte rádi své pohodlíčko, přibalte i ručník!

Vzhledem k období páření u lachtanů, může nastat situace, kdy ošetřovatel nedovolí koupat se s nimi a nebudou ani schopni vystupovat. Takovou situaci bohužel nelze předpovídat dopředu a všem zájemcům se omlouváme. Děkujeme za pochopení.

 

Nadpis exotické atrakce Nadpis

Vodní show s lachtany


Chcete se vyfotit nebo snad vykoupat s lachtanem? Ano, i to je u nás možné! Více informací vám sdělí obsluha v areálu Farmaparku.

Denně v časech:
11:30 a 17:30

Cena vstupného: 60 Kč

Cena za fotografii s lachtanem: 200 Kč
Cena za koupání s lachtanem: 990 Kč / osoba
(Délka koupání 20 min., mohou se koupat 2 – 3 osoby max. Cena zahrnuje půjčení neoprenu. Koupání probíhá mezi 13 – 17 hod.)

Show se slonem Bamboo


Bamboo je slon indický, který má pro všechny návštěvníky Farmaparku dvakrát denně připravené vystoupení. A to není všechno, připravili jsme pro vás možnost se na slonovi svézt! Kdo pojede první?

Denně v časech:
13:30 a 16:30

Cena vstupného: 60 Kč

Cena za jízdu na slonovi: 100 Kč
 
Farmapark Soběhrdy, 256 01 Soběhrdy. Tel: 777 920 000, email: obchod@hscz.info. www.farmapark.eu