Nejčastější dotazy
Jak se k nám dostanete, kde se Farmapark Soběhrdy nachází?
Farmapark se nachází ve středočeském kraji, sjezd z D1 EXIT 29, cca. 7 km od Benešova u Prahy.

Dá se dostat do Farmaparku Soběhrdy i MHD?
Bohužel infrastruktura je velice špatná. Jediná možnost jak se dopravit do Farmaparku za zvířátky je, že vystoupíte v Benešově u Prahy na autobusovém nebo vlakovém nádraží a poté se vydáte s naším partnerským TAXI, které Vás za fixní cenu 200 Kč odveze do Farmaparku Soběhrdy – tady je tel. Kontakt – p. Suchý – 602 308 568.

Je vstupenka do Farmaparku Soběhrdy časově omezená?
Není, můžete zde strávit celý den – dle platné otevírací doby uvedené u vstupu i na webových stránkách!

Můžou se vstupenky zakoupit na místě, nebo je nutné je kupovat dopředu?
Samozřejmě na místě jsou po celou otevírací dobu otevřené poklady a můžete si vstupenku zakoupit na místě po příjezdu.

Do kolika let se u dětí neplatí vstupné?
Děti do 90 cm u nás ve Farmaparku Soběhrdy vstupné neplatí a tak to také zůstane.

Mají u Vás ZTP vstup zdarma?
Ano mají a jejich doprovoz také!

Vstupenka zakoupená přes E-shop mi nepřišla do emailu!
Vouchery, které zakoupíte přes náš eshop po přijetí částky na účet automaticky generují faktury s červeným kódem, které slouží jako vstupenka a můžete s ní bez problému přijet a předložit ji na pokladně. Vždy Vám přijde do emailu po obdržení platby. Platby zpracováváme vždy den zpětně a nelze tedy očekávat, že přes víkend budou transakce zpracovávány.

Psi a jiné zvířata ve Farmaparku Soběhrdy!
Do Farmaparku nesmí žádná jiná zvířata než ty, které tu žijí! Tyto opatření se provádí z veterinárních důvodů a bohužel nelze dělat vyjímky. Děkujeme za pochopení.

Jaké atrakce jsou ve Farmaparku placené a jaké jsou zdarma v rámci vstupného?
Ve Farmaparku si můžete v rámci vstupného řádit na nafukovacích trampolínách, dovádět na lanových hřištích a parcích, můžete si také vyzkoušet stezky korunami stromů, nebo se zhoupnout na velké lanové houpačce vzhůru do oblak. Samozřejmostí jsou skluzavky, vodní atrakce, pískoviště a další hrací plochy pro děti. Placené atrakce ve Farmaparku jsou tyto: tubingová dráha (jízda 40 Kč), farma jeep pro 2 osoby (80 Kč), farma vláček ( jízda 40 kč), jízda na Pony (80 Kč), krmení zvířat (50 Kč – osoba).

Proč je vstupné dražší a některé atrakce se platí?
Farmapark Soběhrdy je často srovnáván s areály ZOOlogických zahrad – ano rozlohou jsme stejní, ale jeden zásadní rozdíl tu je! Farmapark Soběhrdy nikdy nepřijal žádné dotace na výstavbu, provoz nebo údržbu areálu. Veškerá tato finanční starost jde za majiteli, a proto se musí na tyto náklady, které jsou hlavně v zimním období, kdy je Farmapark uzavřen vybrat na vstupném v letní sezóně.

Můžeme v areálu platit v hotovosti nebo platební kartou?
V areálu se dá platit na pokladnách i gastro provozech v hotovosti i platební kartou, ale pro ty, kteří vědí, že svému dítku dopřejí nějakou tu atrakci navíc je dobré mít u sebe hotovost! Nejbližší bankomat je v Benešově u Prahy.

Můžeme si do areálu přinést vlastní občerstvení?
Ano, můžete, pokud máte nějaké omezení ve stravovacích návycích, nebo jste rodiče miminka a má speciální výživu. V horní části areálu je jídelna, kde je k dispozici i mikrovlná trouba k ohřátí pokrmů. V areálu se nachází několik gastro provozů, kde si každý zajisté vybere! Nabízí grilované masa, klobásy, saláty, vegetariánské jídla. V horní části areálu je jídelna, kde se vaří klasická česká jídla a nezapomněli jsme na Vás ani se sladkou tečkou nakonec, takže palačinky a další dobroty si u nás také bez problémů dáte!

Může se v areálu Farmaparku Soběhrdy kouřit?
V areálu farmaparku se kouřit nesmí, jsme areál především pro děti a milovníky přírody a určitě ji nechceme tímto způsobem zatěžovat!

Je pravda, že celý areál je na přímém slunci a není se kam schovat?
Není to pravda! V areálu jsou vzrostlé a vysoké stromy, které stíní ve spodní části areálu. Dále jsou zde dřevěné slunečníky a další možnosti, kde se před přímým slunkem ukrýt!

Bude letos jezdit do Farmaparku opět Farmabus z Opatova?
V letošním roce Farmabus jezdit nebude.

 
Farmapark Soběhrdy, 256 01 Soběhrdy. Tel: 777 920 000, email: obchod@hscz.info. www.farmapark.eu