Nabídka občerstvení

Milí návštěvníci,
na našich občerstvovacích zařízeních se snažíme odbavit co nejvíce zákazníků a bez velkých čekacích front, bohužel při velké návštěvnosti se mohou časy, které strávíte čekáním zdát delší a za to se velice omlouváme! Pracujeme a jsme tu pouze pro Vás, ale nezapomínejme na to, že jsme pouze lidé a občas je nutné si na dobré jídlo počkat, co říkáte? Připomínáme také, že v areálu je několik občerstvovacích zařízeních a můžete navštívit kterékoliv z nich, podle toho, na co máte chuť!
Těšíme se na Vás v jídelně v horní části areálu, na palačinkárně vedle klokanů, kde si přijdou na své milovníci sladkého, ve spodní části areálu, kde hoří celý den grill a připravujeme dobroty z pece a v neposlední řadě také kiosek s buřtíky, které si u nás můžete opéci!


Po celém areálu Farmaparku Soběhrdy jsou stánky s občerstvením a každý si zde najde to své! Milovníci sladkého určitě ocení Farma café, kde jim připraví skvělou kávu, teplou i studenou a k tomu třeba palačinku se zmrzlinou. Milovníci masa se potěší v dolní části areálu, kde si mohou opéci buřt na ohni, nebo navštívit Farma gril! Pro rodiny s dětmi, kteří preferují klasická jídla, je v horní části areálu restaurace, kde jsou denně připravovány tradiční české pokrmy!

Prohlédněte si naše jídelní lístky

Jídelna
Gril
Palačinkárna
 
 
 
 
 
Z veterinárních důvodů není povoleno vnášení vlastních potravin, obalů ze skla a porcelánu do areálu Farmaparku. Výjimku tvoří kojenecká strava, kterou vám rádi na přání ohřejeme.
 

Farmapark Soběhrdy, 256 01 Soběhrdy. Tel: 777 920 000, email: obchod@hscz.info. www.farmapark.eu